Kategorie

Program „Ogólnopolska Karta Seniora – edycja Gmina Wiązowna” to istotny element kształtującej się polityki senioralnej tworzonej przez naszą gminę. Stanowi uzupełnienie działań, jakie gmina podejmuje i zamierza rozwijać na rzecz seniorów.

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w tym programie. Wierzymy, że podjęcie przez Państwa decyzji o przystąpieniu do programu zaowocuje nie tylko poprawą standardu życia seniorów, poprzez ułatwienie im dostępu do dóbr i usług oferowanych przez Państwa na preferencyjnych zasadach, ale również pozwoli na zbudowanie wizerunku podmiotu przyjaznego seniorom.

Jak zostać Partnerem projektu?

Wystarczy wypełnić formularz (do pobrania pod artykułem) wybierając dowolną opcję przystąpienia do programu. Każdy przedsiębiorca sam ustala rodzaj i wysokość zniżki lub ofertę dla seniorów. Tym samym ma szanse zyskać stałych klientów, korzystających świadomie z jego usług. Może to być ulga całoroczna, bądź okazjonalna (np. przed świętami) w przypadku sklepów na zakup danego artykułu.

Każde przedsiębiorstwo uczestniczące w projekcie zostanie wpisane na listę partnerów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora, otrzyma także specjalną naklejkę: „Firma przyjazna seniorom. Tu honorujemy Kartę Seniora”. Ponadto katalog partnerów będzie publikowany w lokalnych mediach m. in. w „Powiązaniach”, na stronie internetowej urzędu: www.tuwiazowna.pl oraz za pośrednictwem facebooka.

Właścicieli firm, którzy chcą przystąpić do programu prosimy o kontakt z koordynatorem projektu – Anną Sawińską, tel. 22 512 5 805, email: a.sawinska@wiazowna.pl

Zapraszamy do współpracy.