Kategorie

To był wyjątkowy wieczór, prawdziwe święto lokalnego biznesu. 15 maja w sali bankietowej RAJ w Dziechcińcu podczas uroczystej gali po raz czwarty uhonorowaliśmy najlepszych przedsiębiorców z terenu naszej gminy oraz tych, którzy wyróżniają się w swojej działalności społecznej.

Nagroda „Złoty Wiąz” została ustanowiona przez wójta Janusza Budnego w dowód uznania dla najlepszych przedsiębiorców z naszej okolicy i jednocześnie jako podziękowanie za wkład lokalnego biznesu w rozwój gminy. Spotykamy się na gali wręczenia nagrody, która została ustanowiona dla najlepszych. W wielu dziedzinach. Otrzymają je ci, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem tworzą potencjał gospodarczy i społeczny naszego samorządu – podkreślił wójt w swoim wystąpieniu.

Do konkursu o nagrodę Wójta Gminy Wiązowna „Złoty Wiąz” 2018 wnioski złożyli sami przedsiębiorcy, nominowali ich mieszkańcy i działające u nas instytucje – za wszystkie bardzo dziękujemy. Spośród nich kapituła konkursowa wybrała firmy do nominacji, przedstawiając wójtowi propozycję nagrodzonych.

Statuetki „Złote Wiązy” otrzymali:
Renmet Akcesoria Dachowe Piotr Łapiński w kategorii Mała Firma roku,
ATS Display Sp. z o.o. w kategorii Pracodawca roku,
Hotel i Restauracja RELAKS Stanisław Niziołek w kategorii Nestor Biznesu,
Stolmark s.c. Jolanta i Tadeusz Kobza w kategorii Innowacyjna Firma roku,
ELMAS Sowa i Wspólnicy Sp. jawna w kategorii Filantrop roku,
Stowarzyszenie KROKUS-WIĄZOWNA w kategorii Lider ekonomii społecznej.

Wyróżnienia trafiły do:
MEBLE KOWALSKI Robert Kowalski i ARTES MEBLE I WNĘTRZA Andrzej Zwierzyński w kategorii Mała Firma roku,
PHU JANKIER Katarzyna Gańko i Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe TABIT sp. z o. o. w kategorii Pracodawca roku,
HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO Ryszard Przeworski i Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek JUNIOR w kategorii Nestor Biznesu,
KLUB SPORTOWY ZAKRĘT i NTT SYSTEM S.A. w kategorii Innowacyjna Firma roku,
MEBLE KULENTY SP. JAWNA i LAKMEX SP. Z O.O. w kategorii Filantrop roku,
Forum Przedsiębiorczości Gminy Wiązowna i Stowarzyszenie Przyjaciół Radiówka w kategorii Lider ekonomii społecznej.

Nagrodę specjalną wójt gminy przyznał Ochotniczej Straży Pożarnej w Malcanowie dziękując im za trud służby, za ratowanie życia, za ofiarność i oddanie. Druga nagroda specjalna trafiła do firmy MARWELL, która przez wiele lat wspierała finansowo i rzeczowo Półmaraton Wiązowski, a także inne wydarzenia kulturalne i rekreacyjne organizowane na terenie Gminy Wiązowna.
Wieczór umiliła piękna oprawa muzyczna w wykonaniu kwartetu smyczkowego, tworzyli go muzycy Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie i muzycy kameraliści. Już teraz zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie. Gala nagród już za rok, a forum gospodarcze jesienią!

Zachęcamy do przeglądania zakładki „Dla firm”, w której zamieszczamy informacje i porady dla biznesu. W „Powiązaniach” są specjalne strony na informacje dla i od naszych przedsiębiorców. Polecamy!

[urzednik_online mail=”a.sawinska@wiazowna.pl”]