Kategorie

Zarząd Osiedla Radiówek i Stowarzyszenie Przyjaciół Radiówka zapraszają na pierwszą „Radiówkową Garażówkę”.

W każdym domu mamy nadmiar starych rzeczy, z których już nie korzystamy. Zalegają w naszych garażach, szafach lub na strychach, zastanawiacie się nad wyrzuceniem niepotrzebnych ciuchów, myślicie po co nam dwa miksery, tostery itp., zróbcie porządki i weźcie udział w naszej imprezie. Możecie sprzedać, wymienić lub oddać to wszystko co jest wam zbędne, a sami może znajdziecie rzeczy, które poszukujecie, o których marzyliście.

Garażówka odbędzie się w dniu 24 czerwca 2017r. w godzinach
16.00 – 18.00 na terenie boiska przy Świetlicy Osiedlowej w Radiówku.
REGULAMIN „RADIÓWKOWEJ GARAŻÓWKI”

1. Organizatorem GARAŻÓWKI jest Zarząd Osiedla Radiówek i Stowarzyszenie Przyjaciół Radiówka.
2. W GARAŻÓWCE mogą wziąć udział mieszkańcy Radiówka i sąsiednich miejscowości.
3. Wstęp na GARAŻÓWKĘ jest wolny od opłat.
4. Celem GARAŻÓWKI jest wymiana przedmiotów przyniesionych przez uczestników. Rzeczy można również odsprzedać lub oddać.
5. Sprzedawcami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Osoby prowadzące tzw. „jednoosobową działalność gospodarczą” mogą prowadzić sprzedaż wyłącznie w sytuacji, gdy nie wchodzi to w zakres prowadzonej przez nich działalności.
6. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub ewentualną sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością uczestników GARAŻÓWKI, pochodzące z ich domów.
7. Niedozwolone jest wystawianie rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, żywności a także towarów wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (np. alkohol, broń).
8. Wyprzedaż lub wymiana odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach. Każdy uczestnik GARAŻÓWKI musi zadbać o swoje stoisko oraz posprzątać po sobie po wyprzedaży.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zawarte transakcje ani za sprzedawane lub wymienione przedmioty.
10. Uczestnictwo w GARAŻÓWCE jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć z „Garażówki” mających na celu oddanie charakteru imprezy na stronie Organizatora, w „Głosie Radiówka” oraz w miesięczniku samorządowym Powiązania i na stronie Gminy Wiązowna.
11. Udział w wyprzedaży oznacza akceptację zasad określonych powyżej.
12. W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z Przewodniczącą Zarządu Osiedla Radiówek Magdaleną Łukomską tel. 609 584 084.