Kategorie

GKTS Wiązowna ma szanse walczyć o I ligę. Przed nami kilkanaście trudnych spotkań. Pierwsze, bardzo ważne, w niedzielę 4.10.2015r. o godz. 11.00, na hali ZS-G w Wiązownie przy ul. Kościelnej 20.

Pierwszy mecz w rozgrywkach II ligi nasza wiązowska drużyna zagra z zawodowcami – drużyną LUKS Warmia Lidzbark Warmiński. Jeszcze nigdy w historii nie pokonaliśmy tego przeciwnika. Klubu z ogromnymi tradycjami, ze sponsorami , z zawodnikami, którzy za grę dostają pieniądze. Ale tym razem naprawdę mamy szansę! Nasza drużyna, wzmocniona wielokrotnym Mistrzem Polski indywidualnie i drużynowo – Filipem Młynarskim, stanęła na nogi. Rozgrywki w II lidze podzielone są na dwie rundy. W pierwszej czeka nas 11 spotkań ( w tym 6 na naszej hali). W drugiej rundzie, w zależności od wyników, będziemy walczyć o utrzymanie się w II lidze, albo, co jest w zasięgu naszych możliwości, o I ligę. Wtedy GKTS Wiązowna będzie jedną z 32 najlepszych drużyn w Polsce!

Nasza drużyna ma grono wiernych kibiców, ale teraz potrzebny jest im naprawdę gorący doping. Czekamy na Ciebie i na Twoją rodzinę. Przyjdź pokibicować swoim! Ta drużyna zasługuje na najlepszych kibiców. Wie o tym właściciel Restauracji Mazowsze, który ufundował dwa podwójne zaproszenia na ucztę smakową. Zaproszenia rozlosowane zostaną w czasie meczu. To będzie fantastyczna zabawa!

Zapraszamy!