Kategorie

„Wakacje blisko domu” to pierwsza letnia akcja Gminy Wiązowna. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu rodziców z naszej okolicy zapewnienie opieki nad dziećmi w czasie wakacji to nie lada wyzwanie. Dlatego proponujemy Państwu 10 tygodni zorganizowanych półkolonii w szkołach na terenie naszej gminy, w Gminnym Ośrodku Kultury i świetlicach wiejskich. Zajęcia będą bezpłatne. Gwarantujemy opiekę wychowawców i wiele atrakcji, w tym wycieczki i wyjazdy na basen. Rodzice poniosą tylko koszt zakupu materiałów plastycznych (10 zł za turnus 5-dniowy). Są jeszcze wolne miejsca! Szczegółowe informacje można uzyskać w wybranej szkole lub w GOK-u.

W lipcu, gdy zajęcia będą się odbywały w szkołach, dzieci będą mogły codziennie zjeść obiad (koszt: 12,50 zł / turnus). W sierpniu półkolonie przeniosą się do GOK-u w Wiązownie, do Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej i do świetlic na terenie całej gminy.

Zanim przygotowaliśmy program zajęć, przeprowadziliśmy ankietę. To Państwa opinie pozwoliły nam dostosować akcję „Wakacje blisko domu” do potrzeb Państwa i Państwa dzieci. Jesteśmy przekonani, że to będzie dobrze spędzony, bezpieczny i atrakcyjny czas. Wakacje spędzone blisko domu nie muszą być nudne, a 10 tygodni przerwy w nauce dla rodziców nie musi oznaczać kłopotów w opiece nad dziećmi. By zapisać dziecko na „Wakacje blisko domu”, wystarczy wypełnić poniższy kwestionariusz i dostarczyć go od 1 czerwca do szkół lub GOKu. Szczegółowe informacje dotyczące programu zajęć wkrótce!

Akcja finansowana jest z budżetu Gminy Wiązowna. Polecamy!