Kategorie

Ogłaszamy konkurs na 12 tys. mieszkańca Gminy Wiązowna

Jeśli mieszkasz w naszej gminie, a jeszcze się nie zameldowałeś, to jest to konkurs właśnie dla Ciebie. Przyłącz się do naszej zabawy. Wystarczy, że zameldujesz siebie lub  swoich bliskich w naszym urzędzie. To bardzo proste. Wypełniasz jedną  deklarację. Nasi urzędnicy za Ciebie dopełnią wszystkich formalności i wymeldują Cię z poprzedniego adresu. To nic nie kosztuje. Cała procedura trwa najwyżej kilka minut. Możesz wygrać weekend w SPA!

Meldując się u nas, wraz z innymi mieszkańcami, dokładasz się do wspólnego budżetu.  Część podatków, które i tak już płacisz, zostanie automatycznie skierowana do naszej gminy. Dzięki temu będziemy mogli zbudować więcej dróg, którymi jeździsz do pracy. Będziemy mieli za co je potem oświetlić i odśnieżać. Będziemy mogli remontować i rozbudowywać szkoły dla Twoich dzieci. Będzie nas stać na doprowadzenie kanalizacji do Twojej wsi albo przebudowę komisariatu policji, co poprawi także Twoje bezpieczeństwo. We wspólnym budżecie liczy się każdy grosz. Tylko składając się wspólnie na nasze potrzeby, mamy szansę zmodernizować Gminę Wiązowna.

Ten konkurs to zachęta dla tych, którzy u nas mieszkają, ale jeszcze się nie zdecydowali na zameldowanie. Warto przyłączyć się do tych, którzy składają się na wspólne inwestycje!

REGULAMIN KONKURSU