Kategorie

Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza na otwarte posiedzenie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego, które odbędzie się 18 czerwca o godz. 17.00 w Pałacu Kultury i Nauki, pl. Defilad 1 w Warszawie, w Sali im. Rudniewa mieszczącej się na 4 piętrze. Na spotkanie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy gmin, w których funkcjonuje Warszawski Transport Publiczny i oczywiście mieszkańcy Warszawy.

Rada Warszawskiego Transportu Publicznego to powołany do życia w kwietniu tego roku opiniotwórczo-doradczy organ. Zadaniem Rady jest m. in. uzyskiwanie opinii przedstawicieli różnych środowisk na temat dotyczący rozwiązań organizacyjnych, przewozowych, handlowych, taryfowych, infrastrukturalnych i innych możliwych do zastosowania w transporcie publicznym. Spotkania Rady to miejsce swobodnej wymiany myśli, poglądów i uwag na temat różnych obszarów związanych z funkcjonowaniem komunikacji publicznej. Zapraszamy Państwa do udziału.

Szczegółowe informacje dotyczące prac Rady można znaleźć na stronie ZTM w zakładce Rada Warszawskiego Transportu Publicznego.

Pod tekstem znajdą Państwo rekomendacje Rady w zakresie: Dostępności przystanków oraz pojazdów transportu publicznego dla osób o ograniczonej mobilności i percepcji.

[urzednik_online mail=”m.bialek@wiazowna.pl”]