Kategorie

W dniach od 10 do 14 lipca zapraszamy najmłodszych mieszkańców gminy na  „Wakacje z angielskim”. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 – 10 lat. Uczestnicy wakacyjnych zajęć przebywają pod opieką animatorów w godz. 9:00 – 17:00. Zajęcia odbywają się w Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej.

Warunkiem rezerwacji miejsca na „WAKACYJNE ZAJĘCIA Z GMINNYM
OŚRODKIEM KULTURY W WIĄZOWNIE ORAZ Z PLANETĄ KREACJI”, jest
przesłanie do Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie formularza zgłoszeniowego do 15 czerwca 2017 roku. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod tekstem.

W programie:
Pod hasłem: ODKRYWCY PLANET

1 dzień – PLANETA MUZYKI
Na planecie muzyki zadzieje się naprawdę dużo! Zapoznamy się z takimi instrumentami jak gitara i perkusja. Poza spotkaniem z pasjonatami muzyki, wspólnym muzykowaniem, śpiewem i tańcem, na warsztatach kreatywnych wykonamy własne instrumenty i stworzymy swój własny utwór muzyczny.

2 dzień – PLANETA ROBOTÓW
Szybki przeskok do przyszłości. Planetę robotów odkryjemy dzięki spotkaniu z robotem z serii filmów i bajek dla dzieci STAR WARS oraz poprzez zajęcia z kodowania i programowania dla dzieci. Zmierzymy się także z grami logicznymi i prostymi zabawami matematycznymi.

3 dzień – PLANETA ZWIERZĄT
Na planecie zwierząt spotkamy… egzotycznego zwierzaka, oraz wiele innych zwierząt, które będą towarzyszyły nam w ciągu całego dnia, w różnego rodzaju zabawach ruchowych, konkursach oraz zabawach w języku angielskim.

4 dzień – PLANETA ZMYSŁÓW
Planetę zmysłów odkryjemy poprzez eksperymenty oraz kreatywne zajęcia z plastyki sensorycznej, które stymulują wszystkie zmysły u dzieci. Zajęcia wykorzystują techniki arteterapeutyczne i wpływają pozytywnie na rozwój dzieci.

5 dzień – PLANETA SPORTU
Na planecie wędrowców sprawdzimy naszą tężyznę fizyczną poprzez różnego rodzaju zabawy ruchowe i konkursy. Wyruszymy w  plener gdzie zagramy w grę terenową. Naszym celem będzie odnalezienie skarbu ukrytego w okolicy.

Podczas całego tygodnia zajęcia będą prowadzone zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim.