Kategorie

Jeśli Twoje dziecko nie może wyjechać na całe wakacje, jeśli nie możesz przez ponad dwa miesiące zapewnić mu opieki – mamy coś dla Ciebie! Gminna akcja – wakacje blisko domu, to 10 tygodni (turnusów) zajęć, gier,  konkursów i wyjazdów, które dla Twojego dziecka przygotują nasze  szkoły i Gminny  Ośrodek  Kultury. W wybranym przez Ciebie miejscu zorganizujemy opiekę, posiłek, zadbamy o to, by się nie nudziło wtedy, gdy Ty będziesz w pracy.

Akcja  dotyczy dzieci  w wieku 6 – 15  lat oraz absolwentów szkół podstawowych i gimnazjalnych z roku szkolnego 2015/2016, mieszkających w Gminie Wiązowna. Wakacje blisko domu są finansowane przez  Gminę Wiązowna. Rodzice muszą pokryć jedynie koszt szkolnych posiłków (2,5 zł dziennie) i koszt  zakupu materiałów do prac technicznych  (10  zł  /  tydzień).

W czerwcu i lipcu zajęcia organizowane będą w szkołach na terenie gminy (możesz wybrać dowolną), w sierpniu – w GOKu i prowadzonych przez niego świetlicach. Zależy nam na tym, żeby zajęcia były dopasowane do potrzeb dzieci i by sprawiały im radość. Chcemy, by wakacje blisko domu odpowiadały także potrzebom rodziców, dlatego prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Na jej podstawie łatwiej nam będzie zaplanować tę akcję.

Ankietę można dostarczyć do najbliższej szkoły albo przesłać mailem na adres: edukacja@wiazowna.pl Dzięki Państwa pomocy wakacje blisko domu będą naprawdę udane!