Kategorie

Komunikat firmy Skanska - wykonawcy robót

Remont nawierzchni ul. Trakt Brzeski w Warszawie  na odc. od Szosy Lubelskiej do I Pułku Praskiego w terminie 14.08.2015 (piątek) godz. 22.00 do 17.08.2015 (poniedziałek) godz. 4.00. Remontowana będzie cała jezdnia PŁN  (kierunek Warszawa). Tydzień później w terminie 21.08.2015 (piątek) godz. 22.00 do 24.08.2015 (poniedziałek) godz. 4.00 remontowany będzie odcinek od I Pułku Praskiego do Szosy Lubelskiej (cała jezdnia PŁD – kierunek Mińsk Mazowiecki).

Ze względu na planowany remont w okresie od 14 sierpnia do 17 sierpnia 2015r. wystąpią utrudnienia na odcinku północnym od ul. 1 Pułku Praskiego do Szosy Lubelskiej (kierunek do Warszawy). Roboty drogowe prowadzone będą w trybie 24 h.

Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu remontowanej jezdni, a ruch będzie kierowany jezdnią południową po połowie szerokości jezdni. Tydzień później sytuacja będzie podobna, z tym, że roboty będą prowadzone na jezdni południowej a ruch będzie kierowany jezdnią północną połową szerokości jezdni.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do oznakowania wprowadzonego na czas robót oraz nieparkowanie w tych dniach samochodów na remontowanym fragmencie.

Dołożymy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas prace były dla Państwa jak najmniej odczuwalne.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zlecającym w/w roboty jest Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

Z poważaniem,
Nadzór budowy Skanska – wykonawca robót