Kategorie

Czas na zmiany

tuWiazowna.pl to więcej niż oficjalna strona internetowa Gminy Wiązowna. To nasz nowy portal informacyjny, prosty sposób na szybki kontakt z urzędem i platforma wymiany myśli, opinii i pomysłów.

W zakładce ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE znajdziesz instrukcje, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez gąszcz urzędowych procedur. To proste narzędzie, które ma ułatwić Ci życie. Zebraliśmy tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Będziemy tę listę sukcesywnie rozszerzali. Dołączyliśmy też dokumenty, które możesz pobrać, wydrukować, wypełnić w domu i złożyć w kancelarii urzędu.

Zależy nam na tym, żeby załatwianie urzędowych spraw nie wymagało więcej czasu niż to konieczne. Żebyś mógł to zrobić nie przerywając pracy  albo siedząc wygodnie na kanapie we własnym domu. Dlatego wprowadzimy usługę URZĘDNIK ONLINE. Dzięki niej wyślesz email do tego urzędnika, który jest odpowiedzialny za sprawę, którą chcesz załatwić. Ta opcja będzie dostępna już wkrótce. Jeśli masz pytania, jeśli możemy Ci pomóc – skorzystaj z tej opcji. Może się okazać, że istotne dla Ciebie informacje będziemy mogli dostarczyć pocztą elektroniczną.

W zakładce W TWOJEJ OKOLICY już wkrótce znajdziesz informacje dotyczące Twojej miejscowości lub Twojego osiedla. Kontakt do Twojego sołtysa i radnego. To stamtąd dowiesz się o inwestycjach planowanych w Twojej okolicy, o wydarzeniach kulturalnych, ale także o psie, który zginął Twoim sąsiadom. To internetowa tablica z informacjami bardzo lokalnymi. Natomiast na stronie głównej znajdzie się to wszystko, co istotne dla mieszkańców całej gminy. Będziemy informowali otwarcie, nie pomijając trudnych spraw.

Chcemy poznać Twoje opinie, dlatego już wkrótce zaprosimy Cię do dyskusji na facebooku. Na adres kontakt@tuwiazowna.pl możesz przesyłać nam nie tylko swoje opinie dotyczące tuWiazowna.pl, ale także teksty, które w miarę możliwości będziemy publikowali w naszym serwisie.

tuWiazowna.pl jest dostępna także na telefonach komórkowych i tabletach. Ikony w górnym, prawym rogu pozwalają zwiększyć czcionkę na portalu tak, by każdy mógł ją dostosować do swoich potrzeb. Portal ma funkcję kontrastu koloru, która ułatwia jego czytanie osobom niedowidzącym.

Trafisz do nas wpisując w przeglądarkę adresy: www.wiazowna.pl, www.tuwiazowna.pl i www.tuwiązowna.pl. Z tuWiazowna.pl łatwo przejdziesz do gminnego portalu mapowego, do internetowego radia, które nadaje z ośrodka kultury, do Biuletynu Informacji Publicznej, gdzie znajdziesz wszystkie oficjalne dokumenty urzędu.

Nie wszystkie funkcje naszego portalu będą dostępne od razu. Będziemy się rozwijali i zmieniali dla Ciebie. Naszym celem jest stworzenie wirtualnej przestrzeni, w której swoje miejsce znajdą różni ludzie z różnymi poglądami. tuWiazowna.pl to nie jest projekt skończony, on dopiero się zaczyna! Czekamy na Twoje opinie i komentarze.

Nasz adres: tukontakt@wiazowna.pl

Pomóż nam stworzyć portal, z którego będziesz zadowolony!!