Kategorie

SMS-owy system powiadamiania to najszybszy sposób na pozyskanie najnowszych informacji. Mogą Państwo zdecydować się także na powiadomienia na pocztę e-mail.

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco, wystarczy skorzystać z linku: https://ccnow.pl/tuwiazowna/. Dzięki temu będą Państwo mogli bezpłatnie otrzymywać informacje na temat wydarzeń, utrudnień i awarii, a także różne komunikaty i informacje urzędowe. Mogą Państwo także do nas zadzwonić pod nr 22 512 58 32 i podać nam dane. Przygotowaliśmy również ulotki, na których rewersie można wpisać swoje dane i przekazać ją do Urzędu Gminy Wiązowna.

Co istotne przy wypełnianiu prosimy zaznaczyć tylko JEDNĄ miejscowość. 

Wypełniając deklarację o wysokości opłaty za zagospodarowanie odpadami, podajemy numer telefonu oraz adres e-mail. Jeśli wyrazimy zgodę, będziemy dostawać informację o tym, kiedy nastąpi odbiór śmieci z naszej posesji. Jeżeli Państwo nie podaliście tego typu danych, można przyjść do Wydziału Środowiska i Nieruchomości (Urząd Gminy Wiązowna, ul. Lubelska 59, pok. 010, pon. – pt. godz. 8.00-16.00) i dopisać swoje dane na deklaracji, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji na temat systemu powiadamiania SMS można uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych. Osobaą do kontaktu jest:

Izabela Trzaska – Wydział Spraw Społecznych, pok. 208
tel. 22 512 58 32
e-mail: i.trzaska@wiazowna.pl

[urzednik_online mail=”i.trzaska@wiazowna.pl„]