Kategorie

Poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem stażu w Wydziale Środowiska i Nieruchomości, Wydziale Administracyjnym, Wydziale Inwestycji i w Gminnym Ośrodku Kultury. Do zadań stażysty należało będzie m.in.:

  1. Wydział Administracyjny – prowadzenie budżetu, prowadzenie rejestru upoważnień, prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych zadań.
  2. Wydział Środowiska i Nieruchomości – regulacja stanów prawnych nieruchomości, weryfikacja danych, prowadzenie spraw z zakresu ustalenia opłat w związku ze wzrostem wartości nieruchomości, obsługa systemu elektronicznego wspomagającego gospodarkę odpadami, sprawy związane z wycinką drzew.
  3. Wydział Inwestycji – opracowywanie i kompletowanie dokumentacji aplikacyjnej wniosków o dofinansowanie inwestycji ze źródeł zewnętrznych – krajowych oraz unijnych, opracowywanie raportów i analiz, sprawozdań z realizacji projektów objętych dofinansowaniem, bieżące monitorowanie rynku dofinansowań.
  4. Gminny Ośrodek Kultury – OFERTA

Podczas wykonywania zadań w trakcie stażu służymy pomocą i wsparciem. Nikt nie pozostanie sam na sam z czekającymi na niego obowiązkami.

Wymagania formalne:

  • rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Otwocku
  • wiek do 30 lat

Szczegółowa oferta znajduje się na stronie http://pup.powiat-otwocki.pl/oferty, więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 22 779 37 14.

Kontakt w sprawie stażu w urzędzie: Agnieszka Karwowska – Wydział Administracyjny, tel. 22 512 58 34, email: a.karwowska@wiazowna.pl

[urzednik_online mail=”a.karwowska@wiazowna.pl”]

Kontakt w sprawie stażu w Gminnym Ośrodku Kultury, tel. 22 780 41 79