Kategorie

Zajaraj się Świętami!
Na terenie całej Gminy pojawiły się ulotki, plakaty oraz informacje z hasłem „Zajaraj się Świętami”. Akcja promocyjna warsztatów świątecznych swoim niekonwencjonalnym hasłem zaintrygowała mieszkańców – zgodnie z zamierzeniem.

Drodzy Mieszkańcy Gminy Wiązowna w imieniu organizatorów zapraszamy na Warsztaty Świąteczne oraz spotkania mieszkańców.  Celem projektu jest zwrócenie uwagi zarówno dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na konieczność wspólnego, aktywnego spędzania czasu wolnego.  Pragniemy, aby poprzez przygotowanie oferty kulturalnej dostępnej dla dużej liczby odbiorców dotrzeć do jak największej liczby osób. Warsztaty świąteczne mają na celu integrację mieszkańców, wspólną zabawę, aktywizację ludności, a w dalszej perspektywie chcemy aby warsztaty stały się formą przeciwdziałania przeciwko uzależnieniom, nałogom i problemom społecznym.

Uczestnicy warsztatów świątecznych będą mieli okazję przygotować stroiki z igliwia, dekorowane bombkami, świecami, suszkami. W wybranych świetlicach powstaną szopki bożonarodzeniowe. Mamy nadzieję, że spotkania mieszkańców spotkają się z dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do wspólnego kolędowania. Niech warsztaty świąteczne staną się sposobem na kultywowanie pięknych, polskich, tradycji bożonarodzeniowych.
Szczegółowy harmonogram poniżej:

 

zajaraj-sie-swietami_plakat

info. z tukontakt@wiazowna.pl: Paulina Sokół