Kategorie

Pod koniec sierpnia w dniach 20-27 br. odbył się obóz rekreacyjno – sportowy zorganizowany przez UKS Zakręt. Uczestnikami były dzieci i młodzież z UKS Zakręt, GKTS Wiązowna oraz dzieci i młodzież z terenu Gminy Wiązowna.

Oprócz dużej ilości treningów przygotowujących do sezonu 2017/2018 były też zajęcia integracyjne oraz rekreacyjne: kajaki, rowery wodne, kręgle, bilard. Dzieci i młodzież korzystali z basenu i przepięknie położonego jeziora. Uczestnicy obozu mieli zorganizowane cztery wycieczki: do Parku Dzikich Zwierząt Kadzidłowo, do Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku, gdzie poznali tradycje kulturowe Mazur i spotkali zespół Czerwony Tulipan oraz do Grodu Galindów, gdzie zostali pasowani na Galindów. Odbyli pieszą wycieczkę po Pasymiu.

Ukojeniem dla dzielnych obozowiczów były zorganizowane zajęcia na basenie i kąpiele w jeziorze z ogromną zjeżdżalnią, gdzie napawali się niepowtarzalnym widokiem, regenerując swoje siły przy ognisku nad jeziorem i na dyskotece.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w obozie i otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki.

Info z tukontakt@wiazowna.pl