Kategorie

Wydaliśmy już prawie 150 Kart Seniora. Posiadacze karty, mieszkańcy powyżej 60 roku życia, mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek na terenie całej Polski.

Pod koniec ubiegłego tygodnia Karty Seniora, na specjalnie zorganizowanym spotkaniu, otrzymali członkowie Stowarzyszenia Seniorów „Bądźmy Razem”. Karty osobiście wręczył wójt Janusz BUDNY, jednocześnie dziękując zebranym za aktywne uczestnictwo i zaangażowanie we wszystkie działania wspierające rozwój gminy w tym działania na rzecz polityki senioralnej.

Na spotkaniu przedstawiono również założenia projektu „Międzypokoleniowy Wolontariat”, który będzie stanowił uzupełnienie działań, jakie gmina podejmuje i zamierza rozwijać na rzecz potrzebujących. Projekt ten spotkał się z uznaniem starszego pokolenia, dlatego też już niedługo połączone zostaną siły młodzieży z Centrum Wolontariatu w Radiówku wraz z Klubem Seniora i Stowarzyszeniem Seniorów „Bądźmy Razem”. Więcej informacji o tym projekcie, udziela Krystyna Motyka, tel. 505 599 703, 505 599 710 e-mail: senior-wigor@wp.pl.

[urzednik_online mail=”a.sawinska@wiazowna.pl”]