Kategorie

Zapraszamy na Dni Gminy Wiązowna

To będzie prawdziwe święto naszej gminy. Okazja do tego, by bawić się całymi rodzinami w towarzystwie sąsiadów. Trzy dni spotkań z ciekawymi ludźmi, koncerty, pokazy, moc atrakcji. Przyjdź i zobacz, co mamy najlepszego i z czego jesteśmy dumni! 19-21 czerwca – pierwszy weekend lata w Wiązownie!

19 czerwca godz. 17.00 – Wiejski Dom Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej

Uroczysta Sesja Rady Gminy z okazji 25.lecia powstania samorządu gminnego. W programie m.in.  nadanie tytułów „Zasłużony dla Gminy Wiązowna” – dla osób, firm i instytucji, które przez 25 lat przyczyniali się do rozwoju gminy i promocji samorządu. Ten tytuł, swoim zarządzeniem, ustanowił Wójt. Nada go po raz pierwszy!

20 czerwca godz. 14.00 do północy  – plac przy OSP Wiązowna

Piknik rodzinny, organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie. W programie występy i koncerty: sekcja tańca nowoczesnego RYTM, laureaci VIII Powiatowego Konkursu Piosenki Polskiej, Mienia River Choir, Stare Fuzzy, Dolina Ozanki, Holic, Freeky Boy’s, Extazy, Fanaberia, wystawa zdjęć Ryszarda Szczęsnego oraz atrakcje towarzyszące: plac zabaw dla dzieci i stoiska z rękodziełem. Będzie można zjeść coś pysznego i obejrzeć coś pięknego. Wstęp wolny.

STRONA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W WIĄZOWNIE

21 czerwca godz. 18.00 – Hotel BRANT w Majdanie

Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna. Wręczenie nagród Wójta Gminy „Złoty Wiąz” dla najlepszych przedsiębiorców, a także nadanie tytułów Honorowych Obywateli Gminy Wiązowna. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wstęp za zaproszeniem (do odbioru w sekretariacie wójta). To będzie okazja, by rozmawiać o biznesie, dzielić się doświadczeniami i promować tych, którzy na co dzień swoją pracą w prywatnym biznesie promują gminę.

Czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę. Świętujmy razem!