Kategorie
Będzie bezpieczniej

To była długo oczekiwana przez mieszkańców Woli Duckiej inwestycja. Zostały zamontowane cztery nowe lampy ledowe, które oświetlają niebezpieczne skrzyżowanie ulic Słonecznej z drogą krajową nr 17.

Białe światło emitowane przez lampy LED przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu uczestników ruchu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii lampy LED są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Koszt montażu nowych lamp to prawie 30 tys. zł.

Latarnia nie działa? Zgłoś to nam!

Na zlecenie gminy konserwacją oświetlenia ulicznego na naszym terenie zajmuje się zewnętrzna firma.  Zgodnie z zawartą umową konserwator zobowiązany jest do usuwania awarii: zagrażających bezpieczeństwu życia lub zdrowia ludzi w ciągu 1 godziny od zgłoszenia; ciągów oświetleniowych do 8 godzin od zgłoszenia, latarni oświetleniowych w ciągu 3 dni od zgłoszenia.

Awarie oświetlenia należy zgłaszać: mailowo na adres oswietlenie@zwik-wiazowna.pl; osobiście w siedzibie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Wiązownie ul. Boryszewska 2; poniedziałek od 8.00 – 18.00, wtorek – piątek od 8.00 – 16.00,  telefonicznie pod numerem telefonu 22 789 01 33 wew. 203 / 607 300 979, a po godzinach pracy ZWiK tel. 603 851 543 – konserwator oświetlenia.

Warto o to zadbać dla wspólnego bezpieczeństwa!