Kategorie

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Konkursu „Liderzy Innowacyjności – Innovation Awards”. Konkurs jest częścią pionierskiego projektu, którego celem jest promocja sektora nowoczesnych technologii w Polsce. Głównymi organizatorami wydarzenia są Centrum Obsługi Inwestycji, Emirates & Europe Business Development Cluster oraz wydawca dodatku Liderzy Innowacyjności – Dziennik Gazeta Prawna.

Celem Konkursu „Liderzy Innowacyjności – Innovation Awards” jest promocja osób i przedsiębiorstw, które wniosły istotny wkład w rozwój i propagowanie innowacyjnych technologii. Konkurs jest przeprowadzany raz do roku w ramach działalności Smart City i stanowi odpowiedź na zmiany, jakie dokonują się w polskich miastach. Głównym celem jest wyróżnienie osób, jednostek samorządowych oraz przedsiębiorstw i start-upów za promowanie innowacji i przedsiębiorczej postawy. Nagrodą „Liderzy Innowacyjności” uhonorowane zostaną osoby i podmioty wyróżniające się w zakresie transferu technologii, wzmacniające innowacyjność gospodarki krajowej w siedmiu kategoriach: Innowacyjne Miasto; Innowacyjna Gmina; Innowacyjny Urząd Marszałkowski; Innowacyjna Instytucja; Innowacyjny Start-up; Innowacyjny przedsiębiorca; Innowacyjna Kobieta.

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia można przesyłać do 20 czerwca 2017 r. Szczegółowe informacje o Konkursie znajdują się na stronie www.smartpl.eu.