Kategorie

Uczniowski Klub Sportowy Orły Zakręt, uczniowie kl. II gimnazjum szkoły w Zakręcie pokazali, że potrafią się dzielić i wspierać potrzebujących. Dowodem stał się sobotni turniej i koncert charytatywny „Pomóżmy Teosiowi”. Na koncercie obecni byli przedstawiciele Starostwa Powiatu Otwockiego, przedstawiciele samorządu gminnego, Linii Otwockiej oraz oczywiście Teoś Górski z rodziną.

Na scenie zagrali i zaśpiewali : Ylo Violin Ilona Perz-Golka – utalentowana skrzypaczka, zespół ZARAZZARAZ – wulkany energii, odkrycie 2017 roku Festiwalu Kultury w Otwocku, BOBI, Michał Rutkowski. Wystąpili również wychowankowie Szkoły Musicalowej B&B, którzy zaprezentowali utwory ze spektaklu muzycznego „Polarny ekspres” oraz Natalia Pogorzelska uczennica kl. 7 szkoły w Zakręcie.

yByła kawiarenka, w której sprzedawano ciasta oraz aromatyczną kawę. Poczęstunek został ufundowany przez: Brant Hotel, Salę Bankietową Ostrowianka, restaurację Soplicówka, Pierniki i Ciastka. Najmłodsi mogli poszaleć w chmurze baniek mydlanych, przytulić się do św. Mikołaja, ubrać choinkę. Przygotowano także licytacje na której wystawiono: koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego, przepiękny domek z piernika, cudne Teo Misie, ogromne lalki, zestaw upominkowy od zespołu ZARAZZARAZ. Była także loteria fantowa, gdzie można było wylosować bardzo atrakcyjne zabawki przekazane przez firmę MOCHTOYS. Przedsięwzięcie nie udałoby się, gdyby nie wsparcie i pomoc instytucji. Serdecznie dziękujemy: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zakręcie Elżbiecie Olczyk-Szum, AudiofrIQ Sp. z o.o., DJ BROTHERS, Muzeum Ziemi Otwockiej. Zebrano ok. 9 tys. zł. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w te akcję i zechcieli pomóc.

info z tukontatk@wiazowna.pl
Iwona Michalak

FOT. B.F.
pozdrawiam
UKS ORŁY ZAKRĘT
Iwona Michalak

—–