Kategorie

Ruszamy z nową energią!

Od ponad tygodnia przedszkole „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie przygotowywało się na przyjęcie dzieci po wakacjach. Rękawy zakasali wszyscy pracownicy przedszkola i z dużym zaangażowaniem wzięli się do pracy, aby zdążyć przed pierwszym września. I udało się! Wszystkie sale  i pomieszczenia w przedszkolu zostały uporządkowane udekorowane  i gotowe na przyjęcie dzieci.

Na dużą uwagę zasługuje wakacyjny remont i zmodernizowanie   największej sali przedszkolnej dla grupy „Prosiaczków”. Było ciężko, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu  i pracowitości sala została pomalowana, zakupione zostały nowe meble, jest także osobna  łazienka dostosowana do dzieci. Efekt jest zaskakujący,

Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki będą zadowolone jeszcze bardziej niż dotychczas. Życzymy im samych sukcesów w nadchodzącym roku. Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przed wakacjami zgromadzili materiał budowlany, dzięki któremu rozbudowano komórkę na zabawki na placu zabaw. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w uzyskaniu środków na modernizację oddziału.

info. z tukontakt@wiazowna.pl Agnieszka Kraśniewska