Kategorie

Po raz pierwszy w ubiegłym roku podczas okresu świąteczno – noworocznego udało nam się ozdobić główne ulice w największych miejscowościach naszej gminy iluminacjami świątecznymi. W grudniu ub. r. pojawiło się łącznie 18 elementów świetlnych, na co udało się wygospodarować z budżetu niewielkie środki finansowe, ale wiemy od mieszkańców, że takie koszty warto ponosić. Boże Narodzenie to rodzinne, radosne i najbardziej oczekiwane święta w roku. Jednym z podstawowych elementów budujących bożonarodzeniowy nastrój jest światło, dlatego dbamy, by nasze mieszkania wyglądały odświętnie, a dekoracje radowały naszych bliskich.

W tym roku również pragniemy ożywić miejsca, które są odwiedzane w tym czasie przez licznych gości naszych mieszkańców, a jednocześnie przypomnieć i utrwalić wizerunek gminy Wiązowna. W tym celu zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję ozdobienia Gminy Wiązowna  iluminacjami świątecznymi poprzez wsparcie w zakupie dekoracji świetlnych. Jeśli każda firma z naszego terenu zechciałaby przekazać środki na jeden element iluminacji lub samodzielnie zakupiła, większość ulic w gminie mogłaby zabłysnąć świątecznym światłem. Koszt jednej iluminacji to rząd wielkości 200 – 500 złotych brutto. Razem możemy więcej – udowadniamy to organizując Fora Gospodarcze, konsultując dokumenty strategiczne i rozmawiając o kierunkach rozwoju gminy. Wspólnie będziemy cieszyć się z radosnej atmosfery świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Niech nasza mała ojczyzna rozbłyśnie magią Świąt!

Osoba do kontaktu: Małgorzata Paduch, tel. 22 51 25 831, e-mail: m.paduch@wiazowna.pl, wpłat można dokonywać na numer konta: 54 8001 0005 2003 0020 0592 0005