Kategorie

Notujemy drugą porażkę w rozgrywkach I ligi mężczyzn tenisa stołowego. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy z MKS Pogoni Siedlce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:2 dla siedlczan. 2 punkty dla zespołu z GKTS Wiązowna zdobył Maciej Chojnicki. Niewiele brakowało również w grach podwójnych gdzie zwycięstwa ważyły się do ostatnich momentów.

To nasz pierwszy sezon w I lidze i pomimo że nie jesteśmy faworytami w żadnym meczu, dajemy z siebie wszystko aby zdobyć pierwsze punkty.

Kolejny mecz już w najbliższy weekend w Toruniu gdzie podejmiemy tamtejszy zespół Energa Manekin Toruń. Transmisja live z tego spotkania w sobotę 22 września o godz. 16.00.

Przed spotkaniem cala drużyna została zaproszona na najlepszą pizzę w Wiązownie do włoskiego Bistro Trentadue Wiązowna przy ul. Boryszewskiej 1. Po wyśmienitym obiedzie zrobiliśmy z właścicielami pamiątkowe zdjęcie  oraz otrzymaliśmy vouchery zapraszające do Bistro Trentadue, które zostały rozlosowane wśród kibiców podczas naszego meczu. Włoskie Bistro Trentadue będzie sponsorować vouchery dla kibiców podczas wszystkich meczów w Wiązownie!

Dziękujemy również firmie Dakoma sp. z o.o., lokalnego producenta akcesoriów do obuwia pod marką Cocciné za piękne stroje dla naszego zespołu.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Kamil Sitek