Kategorie

Co to był za mecz! GKTS Wiązowna rozgromił drużynę z Lidzbarka Warmińskiego

Takiego wyniku nikt się nie spodziewał! W pierwszym meczu II ligi mężczyzn drużyna z Wiązowny rozgromiła faworyzowaną drużynę z Lidzbarka Warmińskiego aż 9:1.

Mecz rozpoczą się od wygranej lidera  naszej drużyny Filipa Młynarskiego z Wiązowny nad najlepszym zawodnikiem z Lidzbarka  Piotrem Garbino 3:1. Na drugim stole Kamil Sitek po bardzo zaciętym meczu wygrał 3:2.

Następnie Tomek i Mateusz dorzucili swoje zwycięstwa i już było pewne, że tego meczu nie przegramy. Bardzo dobre i pewne wygrane obu debli przez chłopaków z Wiązowny i stan meczu po 6 grach był 6:0 dla GKTS-u. W kolejnych meczach zawodnikom z drużyny gości udało się wygrać tylko jeden pojedynek.

Cieszy tak wysoka wygrana i forma zawodników z GKTS Wiązowna, treningi w Warszawie i do g.22.00 w Wiązownie przyniosły zamierzony efekt.

Pomimo pięknej pogody dopisali kibice co bardzo pomogło naszej drużynie.

Po meczu rozlosowane zostały 2 podwójne zaproszenia do restauracji Mazowsze, a dwóch szczęśliwców to: Artur Kublik i Hubert Stoklas.

Na następnym meczu we własnej hali zagramy z faworytem do wygrania 2 ligi Victorią Płock 24  października i wśród kibiców oprócz zaproszeń do restauracji Mazowsze będą losowane inne cenne nagrody.

Po tym meczu apetyt na pierwszą ligę mamy jeszcze większy!

info. z tukontakt@wiazowna.pl – trenerzy GKTS Wiązowna