Kategorie

W niedzielę 13 maja o godz. 11.00 w hali sportowej w Wiązownie zostanie rozegrany decydujący mecz pomiędzy pierwszą drużyną 2 ligi – GKTS Wiązowna i drugą drużyną – MUKS FRUCTOPLANT Gąbin. Mecz ten zdecyduje, która drużyna wygra rozgrywki 2 ligi Mazowsza oraz Warmii i Mazur w tenisie stołowym w sezonie 2017/2018. Drużyna z Wiązowny ma tylko jeden punkt przewagi nad zawodnikami z Gąbina (w pierwszym pojedynku był remis 5:5). Naszemu zespołowi wystarczy remis, aby wygrać ligę w obecnym sezonie!

Drużyna z Wiązowny jeszcze nigdy nie zaszła tak daleko w rozgrywkach drużynowych. Stoi przed niepowtarzalną szansą wygrania 2 ligi i zagrania barażu z jednym z zespołów z Podlasia i Lubelszczyzny (prawdopodobnie zespół z Białegostoku lub Chełma) o 1 ligę! Jak mówią wspólnie wszyscy zawodnicy drużyny Teraz albo nigdy. Mamy szansę zdobyć awans do 1 ligi. Nie udało się to dotąd żadnej z drużyn w naszej gminie w historii wszystkich dyscyplin sportowych. Bylibyśmy najmniejszą miejscowością w rozgrywkach 1 ligi mężczyzn.

Czy uda się to tenisistom z Wiązowny? Dowiemy się 13 maja. Liczymy, że będą na tym meczu wszyscy kibice sportu. Bądźcie z nami w tej historycznej chwili i dopingujcie. Emocje i spektakularne wymiany gwarantowane. Goście z Gąbina przyjadą bardzo zmotywowani wraz z kibicami, którzy będą dopingować swoją drużynę i swojego lidera – Białorusina Dimitria Fareitarau.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Zarząd i zawodnicy GKTS Wiązowna

plakat GKTS