Kategorie

Na boisku w Zakręcie odbył się pierwszy ogólnopolski Dzień Sportu na Orliku, międzypokoleniowa impreza, mająca na celu integrację rodziców i dzieci z naszej gminy. Dzięki pomocy Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej na 380 orlikach w całej Polsce wygłoszono apel o pomoc dla Teosia Górskiego.

Impreza rozpoczęła się od powitania i podsumowania poprzedniego sezonu oraz wręczenia pucharów, medali oraz nagród rzeczowych w postaci piłek, drużynom biorącym udział w rozgrywkach Wiązowskiej Ligi Siódemek oraz Ligi Młodych Talentów.

Po rozdaniu nagród odbyła się wspólna rozgrzewka dla uczestników, którą przeprowadziła Klaudyna Dębkowska, instruktor fitness.
Później odbyło się rodzinne przeciąganie liny, bieg w workach, tor przeszkód. Zwieńczeniem Dnia Sportu był mecz integracyjny w piłkę nożną, w którym udział wzięło w jednym czasie 28 zawodników składających się z rodziców i dzieci.

Na zakończenie odbył się inauguracyjny mecz II sezonu Wiązowskiej Ligi Siódemek, między drużynami”Obrotniaków” i „Fcsągorsi”

Info z tukontakt@wiazowna.pl

Animator Sportu
Jacek Skwara