Kategorie

W dniu 04.06.2016 roku na Placu Zabaw w Centrum Wiązowny odbył się Mini Piknik z okazji Dnia Dziecka. W programie były liczne gry, zabawy i konkursy , nie tylko dla dzieci, ale również całych rodzin, malowanie buziek, tańce, zabawy z chustą, robienie zwierzątek i  kwiatów z balonów i oczywiście muzyka, która mobilizowała do zabawy. Dla zwycięzców konkursów były liczne nagrody. Dla pokrzepienia do dyspozycji uczestników był stół,  obfitujący w przeróżne smakołyki i napoje. Mimo kaprysów pogodowych liczba uczestników była duża, a chęci do zabaw nie brakowało. Mamy nadzieję, że  goście bawili się dobrze i mają co wspominać. Na pikniku dzieci miały okazję porozmawiać i zaprosić do wspólnej zabawy Wójta Gminy Wiązowna Pana Janusza Budnego.

Piknik został zorganizowany przez Sołtysów Wiązowny Gminnej i Kościelnej przy współudziale sponsorów, którym bardzo dziękujemy za przekazanie wielu wspaniałych produktów:

1)Pani Danuta i Henryk Zającowie,

2)Firma Handlowa KONOPEX,

3)DJ BROTHERS z Dziechcińca,

4)Centrum Handlowe JARTON,

5)Pan Roman Cacko,

6)Restauracja „MAZOWSZE”,

7)Sklep spożywczy OD i DO,

Również podziękowanie za pomoc  w organizacji  dla pracowników Urzędu Gminy, ZWiKu oraz OSP Wiązowna.

 

Info z tukontakt@wiazowna.pl: Sołtys Wiązowny Gminnej – Marlena Gałkowska-Byrska i Sołtys Wiązowny Kościelnej – Paweł Konopka