Kategorie

Po wygraniu Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym szkół gimnazjalnych dziewcząt i chłopców, reprezentacja ZSG w Wiązownie w składzie: Ola Gołąb, Wiktoria Długosz, Wiktoria Bajer, Adam Pląsek, Alan Skrocki i Bartek Kublik pojechała do Wieliszewa na zawody międzypowiatowe.

Zawody rozpoczęły się bardzo dobrze, bo od wygranej chłopców i dziewcząt po 3:0, a następne pojedynki miały decydować o zdobyciu medali przez nasze drużyny. Niestety w decydujących pojedynkach zabrakło umiejętności i trochę szczęścia szczególnie u dziewczyn, które miały szanse wygrać swój drugi pojedynek i walczyć o medale, ale uległy w deblu 2 piłkami i ostatecznie zajęły 4 miejsce. Chłopcy również zajęli 4 miejsce po przegranej z faworytem 0:3 drużyną z Piaseczna.

Podsumowując wyjazd do Wieliszewa nasuwa się jeden wniosek. Mam zdolną i pracowitą młodzież, ale żeby wygrywać z najlepszymi na Mazowszu trzeba zainwestować w szkolenia, sparingi i turnieje z najlepszymi klubami i zawodnikami. Tylko gra z najlepszymi i ciągły kontakt z nimi sprawi, że będziemy wygrywać takie turnieje, jak to miało już miejsce kilka lat temu.

info. z tukontakt@wiazowna.pl: Tomasz Grzybowski