Kategorie

Weekend 24-25 września na terenie Gminy Wiązowna obfitował w wiele spotkań, które kończyły się zwycięstwami gminnych drużyn.

W meczu o Mistrzostwo A klasy, Advit podejmował na swoim boisku drużynę Snajpera Sośninka. Wysokie zwycięstwo drużyny z Wiązowny (4:1) pokazuje, że kryzys z początku sezonu został przezwyciężony i drużyna rozpoczyna „marsz” w górę tabeli. Bramki dla Advitu zdobyli: Piotr Bąk 2 oraz Arkadiusz Zapaśnik i Adrian Reda po 1.

W meczu o Mistrzostwo B klasy, KS Glinianka podejmował na swoim boisku drużynę z Parysewa. Pewne zwycięstwo drużyny z gospodarzy (2:0) pozwoliło jej awansować na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Bramki dla KS Glinianka zdobyli: Adam Kubajek i Marcin Wiekiera po 1.

Grała także Wiązowska Liga Siódemek:
FC Sągorsi – Los Majdanos 10:4
Bramki: Karol Niedziółka 4, Kamil Szuba 3, Jan Jendryka 2, Zbigniew Cacko 1 – Sebastian Majszczyk 2, Patryk Dziuba i Maciej Białecki po 1.

Olcskul-CHKS Neon 7:2
Bramki: Piotr Szczepanik 3, Adam Mikołajczyk 2, Marcin Hilgier i Mateusz Kuśmierz po 1 – Szymon Warzocha i Jan Suchorab po 1.

Ostre Grzyby – LUKS Rzakta 10:2
Bramki: Filip Chmielewski i Jan Kurkus po 3, Adrian Kardas 2, Jakub Koszewski i Grzegorz Ampt po 1 – Hubert Hajdacki i Mateusz Łokietek po 1.

Gratulujemy!