Kategorie

„Piosenka jest dobra na wszystko…” wyśpiewał Chór Mienia River, w ciepły słoneczny, czerwcowy wieczór. Był to koncert, podsumowujący rok pracy chórzystów, pod kierownictwem dyrygentki prowadzącej Chór Anny Waligóry Tarnowskiej.

Niezwykle barwny, urozmaicony kompozycyjnie koncert uzupełniały słowa komentarza, które sprytnie połączyły wszystkie utwory w jedną całość. Wybrzmiały takie utwory jak: „Czerwone Jabłuszko”, „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, a nawet znana z bajki Kraina Lodu piosenka „Miłość stanęła w drzwiach”, jak również „We are the World”, „Everybody needs somebody” i wiele, wiele innych.

Chórzyści zapowiadając życzyli słuchaczom: „Niech emocje i kolory „pomiędzy dźwiękami” się wleją, tak by „muzyczne rozmaitości” każdemu, według jego gustu i upodobania, do serc melodiami dotarły. Wiele uczuć ukrytych „pomiędzy dźwiękami” odkryjecie z nami.” Śmiało można rzecz, że obecni odkryli wiele muzycznych rozmaitości.

Koncert chóru Mienia River pod kierownictwem Anny Waligóry – Tarnowskiej, przy akompaniamencie Artura Słotwińskiego odbył się 20 czerwca 2018 roku, w Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Paulina Sokół