Kategorie

Mój okręg wyborczy: Dziechciniec, Rudka, Żanęcin
tel. 668 467 309
email: anna_lech@vp.pl

KOMISJE

Komisje Rady Gminy, w których pracuję:
– Komisja Zdrowia, Ekologii i Edukacji – Wiceprzewodnicząca
– Komisja Budżetu i Rozwoju

O MNIE

Urodziłam się w 1963 r. Jestem mężatką. Mam troje dorosłych dzieci. Wykształcenie wyższe kier. „Administracja Samorządowa” na WSGE w Józefowie.

Byłam cztery kadencje sołtyską miejscowości Dziechciniec. Uczestniczyłam w dwuletnim unijnym szkoleniu ”Sołtyski, Liderki – Kobiety Zarządzają Polska Wsią”. W trzeciej kadencji zostałam „Sołtysem roku 2010”.

Współpracuję w Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundacją St. Batorego oraz Akcją „Masz Głos, Masz Wybór” – na zaproszenie uczestniczę w wykładach, szkoleniach, konferencjach w Senacie, Sejmie oraz w Pałacu Prezydenckim. Posiadam certyfikaty wielu szkoleń tematycznych o samorządzie terytorialnym, które są niezbędne do pracy społecznej i samorządowej. Jestem drugą kadencję (5 lat) Radną Gminy Wiązowna.

Praca społeczna jest dla mnie pasją życia, którą mogę spełniać dzięki moim mieszkańcom, którzy ponownie mi zawierzyli. Na wyżej wymienionych szkoleniach nauczono mnie, jak należy słuchać każdego człowieka – poznawać jego potrzeby, marzenia, doświadczenia, prawa itp.

Społecznik powinien umieć słuchać i działać – oto moja dewiza. Bardzo zapraszam do współpracy. Podzielę się każdym doświadczeniem, które posiadam.

Cele na kadencję 2018-2023

Moim priorytetem jest wsparcie mieszkańców programami, które pozwolą obniżyć koszty i zachęcą do włączania się w sieć wodociągową i kanalizacyjną. Budowa i remonty dróg oraz ich oświetlenie to ważne zadanie na nową kadencję. Szczególnie pilna będzie budowa chodnika w Żanęcinie. Stworzenie nowoczesnej przestrzeni dla integracji i rozwoju mieszkańców poprzez budowę nowych świetlic to kolejne plany.

[showRadnyPost category=”485″]