Kategorie

To będzie doskonała okazja do tego by zwiedzić nowy budynek. Warto!

30 sierpnia (niedziela) o godz. 15.00 zapraszamy na otwarcie szkoły w Malcanowie. Ten budynek spełnia wszystkie wymogi i standardy współczesnych budynków oświatowych. Z całą pewnością będzie dobrze służył uczniom i nauczycielom. Został zmodernizowany w rekordowym tempie – zajęło nam to kilka miesięcy. Wszystkie prace budowlane i wykończeniowe skończyliśmy miesiąc przed terminem. Gdy zaczynaliśmy, wielu mieszkańców gminy wątpiło w terminowe ukończenie inwestycji. Tak! Chwalimy się tym, bo jest się czym chwalić. Ta szkoła w ciągu najbliższych kilku lat, po zrealizowaniu kolejnych etapów inwestycji, będzie najnowocześniejszą i najbardziej przyjazną szkołą w naszej gminie.

Na modernizację starego budynku wydaliśmy dotąd 4 miliony zł. To początek. Budowa kolejnego skrzydła szkoły i pełnowymiarowej hali sportowej będzie kosztowała kolejnych osiem milionów. Ale efekt już dziś jest świetny. Wspólnym wysiłkiem i dzięki podatkom, które wpłacamy do wspólnej kasy, uratowaliśmy niszczejący przez lata budynek. Stworzyliśmy  nową szkołę, która przez lata będzie służyć mieszkańcom gminy. A tych przybywa z roku na rok.

Chcemy, by otwarcie tej szkoły było świętem dla tych wszystkich, dla których ważne jest, w jakich warunkach uczą się dzieci z naszej gminy.

Otwarcie szkoły w Malcanowie 30.08.2015
– godz. 15.00 Msza Św. na placu szkolnym
– godz. 15.45 Oficjalne otwarcie szkoły
– godz. 16.15 Program artystyczny przygotowany przez uczniów i nauczycieli szkoły w Malcanowie
– godz. 16.30 Zwiedzanie budynku szkoły

Od 17.00 na placu OSP w Malcanowie piknik rodzinny (darmowa grochówka, grill, gry i zabawy dla całych rodzin).

Świętujmy razem! Zapraszamy.