Kategorie

Wernisaż wystawy: 3 marca 2017 r., godz. 19:00
Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie, ul. Kościelna 41

W 2017 roku obchodzimy dziesiątą rocznicę działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie oraz działającej w nim Sekcji Fotograficznej.

Grupa fotograficzna realizuje coroczną wystawę podsumowującą pracę. Ostatnia wystawa miała miejsce w lutym 2016 roku.
Od tego czasu odbyły się liczne plenery, które pozwoliły uczestnikom na bliższe poznanie piękna i uroków swojej małej ojczyzny. Fotografowie mogli uchwycić zmieniającą się przez cztery pory roku przyrodę i architekturę Powiatu Otwockiego oraz Gminy Wiązowna. Grupa również brała udział w plenerach wyjazdowych, a te w minionym roku zorganizowane były do Żelazowej Woli, Kampinoskiego Parku Narodowego, Brochowa, Skierniewic, Modlina oraz Warszawy.

Poza plenerami na cyklicznych zajęciach uczestnicy pracowali z fotografią portretową oraz realizowali reportaże z lokalnych wydarzeń kulturalnych.
Dzięki takiej bogatej różnorodności tematów każdy mógł znaleźć coś dla siebie, z pewnością również przygotowywana wystawa prezentująca wybrane fotografie pozwoli na to by przyciągnąć uwagę przechodniów.
Wystawa będzie prezentować prace fotograficzne kilkudziesięciu autorów.

Patronat honorowy wystawy:
Starosta Powiatu Otwockiego Mirosław Pszonka
Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny
 
Patronat medialny:
TVP3 Warszawa
radio Kampus 97,1 FM
Gazeta Samorządowa Powiatu Otwockiego
Linia Otwocka
Tuba Otwocka
halo otwock.pl
Powiązania
iOtwock.info

Tematy fotografii:
prace wykonane na plenerach lokalnych, wyjazdowych (Warszawa i woj. mazowieckie) oraz na zajęciach studyjnych w GOK i Gliniance.
wiek uczestników: dzieci, młodzież i dorośli.