Kategorie

Zapraszamy na IV EKO Piknik w Zakręcie. Zabawę rozpoczynamy 9 czerwca o godz. 13.00. Będą gry i zabawy, dmuchańce, malowanie twarzy, stoiska ekologiczne, pszczele miejsce i wyniki konkursu na najładniejszy domek dla owadów zapylających.

Zapraszamy Państwa także na finał akcji „Czyste sołectwo – moja wizytówka”, który odbędzie się podczas pikniku. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla wszystkich mieszkańców w ramach podziękowania za zaangażowanie w akcji sprzątania naszej gminy. Zebraliśmy ponad 40 ton śmieci! Zapraszamy rodziny z dziećmi w każdym wieku, wszystkie osoby zaangażowane w tę akcję.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce elektrośmieci! Za przyniesione elektrośmieci będzie można otrzymać rośliny.

Program EKO Pikniku:

13:00 Premiera spektaklu „Wielki Festiwal”
14:30 Zabawy z animatorami, EKO Przedszkolaki, Teatr „Na baletkach”
16:30 Podsumowanie akcji „Czyste sołectwo – moja wizytówka”
16:45 Kosmokwaki
17:45 Rozstrzygnięcie konkursu „Domek dla owadów”
18:00 Bajkowy Koncert Magdy Wasylik
19:30 Red Queen
20:30 Zabawa taneczna z DJ Brother’s

25 maja w UE wejdzie w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych osobowych (RODO), w związku z czym informujemy, że uczestniczenie w EKO Pikniku jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie Państwa wizerunku w mediach społecznościowych obsługiwanych przez nasz urząd i jednostki organizacyjne gminy, na stronie www.tuwiazowna.pl, www.gok-wiazowna.pl oraz w czasopiśmie „Powiązania”.

Jednocześnie informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych zebranych podczas EKO Pikniku jest Wójt Gminy Wiązowna, z siedzibą w Wiązownie, przy ul. Lubelskiej 59. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wykorzystania Państwa wizerunku w mediach społecznościowych obsługiwanych przez nasz urząd i jednostki organizacyjne gminy, na stronie www.tuwiazowna.pl, www.gok-wiazowna.pl oraz w czasopiśmie „Powiązania”. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne.