Kategorie

„Złote Wiązy” to konkurs dla firm oraz przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, instytucji specjalizujących się w działaniach wspierających przedsiębiorczość i innowacyjność sektora gospodarczego oraz stowarzyszeń, fundacji i grup osób, które prowadzą działalność o celach społecznych.

Zależy nam na tym, żeby wspierać przedsiębiorczość na terenie naszej gminy. By promować najlepszych przedsiębiorców i pokazywać przykłady najciekawszych biznesów. Żeby pokazywać tych, którzy tworzą miejsca pracy dla naszych mieszkańców.

W tym roku nagrody przyznane będą w następujących kategoriach: Mała Firma Roku, Pracodawca Roku, Nestor Biznesu, Innowacyjna Firma Roku, Filantrop Roku oraz Lider Ekonomii Społecznej.

Regulamin oraz wniosek o przyznanie nagrody dostępne są na stronie www.tuwiazowna.pl oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna. Wnioski mogą składać wszyscy, którym zależy na tym, aby wyróżnić firmy, stowarzyszenia, fundacje bądź grupę osób szczególnie przyczyniających się do rozwoju i promocji naszej gminy. Zachęcamy także przedstawicieli oraz właścicieli firm do wzięcia udziału w konkursie i składania wniosków w imieniu swoich firm. Wnioski przyjmujemy do 6 maja 2016r.

Rozstrzygnięcie konkursu 17 czerwca 2016r. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o konkursie – Anna Gałkowska tel. 22 512 58 05, e-mail: a.galkowska@wiazowna.pl.
[urzednik_online mail=” a.galkowska@wiazowna.pl”]