Kategorie

MUSICAL  „SKRZYPEK NA DACHU”  w wykonaniu ARTYSTÓW WIĄZOWSKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO
Musical „Skrzypek na dachu” już od 50 lat uwodzi swoim urokiem kolejne pokolenia widzów i kolejne pokolenia aktorów. Urzekają piosenki, z których każda jest pełną uczucia i emocji życiową historią. W tych muzycznych opowieściach można odnaleźć siebie, swoje kłopoty, swoje smutki i radości. Fabuła musicalu ogromnie porusza emocje. Perypetie głównych bohaterów – ich zmagania z brakiem pieniędzy, z życiowymi problemami, proste rozmowy z Bogiem o kłopotach i radościach życia, dzieci, które dokonując życiowych wyborów, nie liczą się ze zdaniem rodziców i wielowiekową tradycją – czyż to wszystko nie brzmi znajomo?

Reżyseria: Artur Niedziółka, opracowanie muzyczne i przygotowanie wokalne: Malwina Borkowicz, opracowanie choreograficzne i przygotowanie aktorów: Natalia Ciąćka.

Wiązowski Teatr Muzyczny powstał w listopadzie 2011 r., przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie. Teatr przygotowuje i wystawia musicale, bajki muzyczne i spektakle oparte na piosenkach. To właśnie towarzysząca muzyka i choreografia sprawiają, że przedstawienia, nawet te całkiem długie, ogląda się z wielkim zainteresowaniem i bez zmęczenia.

Na spektakle zapraszamy w październiku i listopadzie.

Obowiązują zaproszenia – dostępne w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie (poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00)

16.10.2016 r. godz. 18:00  Dom Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej.

23.10.2016 r. godz. 18:00 MOK Józefów 

20.11.2016 r. godz. 18:00 PMDK Otwock