Kategorie

W tym roku Gmina Wiązowna po raz pierwszy organizuje zimowe ferie dla uczniów naszych szkół. W czasie, gdy nie będą mieli lekcji (od 1 do 12 lutego), szkoły i Gminny Ośrodek Kultury zorganizują specjalne zajęcia. Od poniedziałku do piątku od 8.00 do 14.00 dzieci będą mogły uczestniczyć w akcji „Zima w Gminie Wiązowna”. Nasze szkoły otworzą sale lekcyjne i gimnastyczne, a instruktorzy z ośrodka kultury przygotowali już ciekawe warsztaty. Do tego konkursy, zabawy, zajęcia w plenerze, a także wyjazdy na basen.

Zajęcia w pierwszym tygodniu odbędą się w szkołach w: Gliniance, Malcanowie, Wiązownie i Zakręcie. W drugim tygodniu otwarty będzie GOK w Wiązownie i Wiejski Dom Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej. W ten sposób chcemy zapewnić dzieciom, które nie wyjadą na ferie, nie tylko opiekę, ale także atrakcje, które spowodują, że ten czas będą miło wspominały.

Szczegółowy harmonogram zajęć pod tekstem. Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do naszej akcji, wypełnij poniższy formularz.  Zapraszamy!