Kategorie

Młodzi Zawodnicy filii UKS „Niedźwiadek” z Woli Karczewskiej trenują od września, a już dwójka z nich – Marysia Szulik i Bartłomiej Kobza zdobyła złote medale w mini sumo. Podczas rozegranej 14 listopada Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w Hali Sportowej w Warszawie-Falenicy, reprezentanci klubu pokazali  się z bardzo dobrej strony – zdobyli aż 39 krążków, w tym 7 złotych.

Młodzi zawodnicy trenują pod okiem doświadczonych trenerów. Na czym głównie opiera się ich trening? Okazuje się, że na zabawie! Chociaż dzieci uczą się przewrotów i padów, rozwijają koordynację ruchową, sprawność i  wytrzymałość, to programowi opartemu na grach i zabawach towarzyszą śmiech i zdrowa rywalizacja.

Warto zauważyć, że klub nie prowadzi selekcji. Bez względu na predyspozycje, każde dziecko w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym znajdzie tu coś dla siebie, np. miniakrobatykę sportową, gry i zabawy sportowe, a także mini sztuki walki (zapasy, sumo, koluchstyl), oczywiście dostosowane do poziomu i umiejętności maluchów.

Zajęcia odbywają się:

– dla dzieci w wieku 8 – 14 lat w Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej we wtorki 17.30 – 18.30, środy 16.30 – 17.30, piątki 16.30 – 17.30,

– dla dzieci w wieku 3 – 8 lat w otwockim Klubie Mlądz, ul. Majowa 202 we wtorki, środy i piątki w godz. 16.30 – 17.30 i 17.30 – 18.30.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Klubu i zapisania pociech na zajęcia. Tym bardziej, że pierwsze są bezpłatne. Więcej informacji na stronie www.uksniedzwiadek.pl lub pod numerem tel. 603 682 799.

A już 28 listopada o godz. 6.35 TVP1 wyemituje reportaż o UKS Niedźwiadek. Powtórka wyświetlona zostanie 29 grudnia w TVP Sport.

Zapraszamy serdecznie do oglądania!

info. z tukontakt@wiazowna.pl: UKS Niedzwiadek