Kategorie

W weekend1-2.10.2016 wiązowscy tenisiści stołowi ruszają ponownie na podbój II ligi. 2 października o g.11.00(niedziela) w inauguracyjnym meczu przyjdzie nam się zmierzyć na wyjeździe z drużyną „z za miedzy” IKRTS Józefów. Będą to już kolejne derby powiatu otwockiego. W zeszłym sezonie GKTS nie dał najmniejszych szans zawodnikom z Józefowa pokonując ich aż 9 do 1. Po tym arcyciekawym spotkaniu GKTS Wiązowna zmierzy się we własnej hali ze wzmocnioną zagranicznymi tenisistami drużyną EKS Mlexer
Elbląg.(16 października g.11).

W tym sezonie będziemy również rywalizować z takimi ośrodkami tenisa stołowego jak: Płock, Lidzbark Warmiński, Ostróda, Nadarzyn itd.- oraz nowy zespół z Warmii i Mazur – AZS Olsztyn.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym tenisistom w tych pierwszych, ale jakże ważnych meczach.

Przypominamy, że drużyna GKTS Wiązowna w zeszłym sezonie uplasowała się na 3 miejscu w II lidze ulegając w barażach o I ligę przyszłemu tryumfatorowi, który awansował do I ligi- zespołowi HALS Wadwicz Warszawa.

Mamy nadzieję i chęci na jak najlepsze miejsce w tym roku, bowiem liczymy z całego serca na to, że jeszcze w przyszłości  drużyna z Wiązowny spełni swoje marzenia i wystąpi w I lidze tenisa stołowego.

info. z tukontakt@wiazowna.pl: Kamil Paweł Sitek – trener i opiekun drużyny II ligi GKTS Wiązowna